jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Region
ta: பகுதி

en: China
ta: சைனா

en: Map
ta: வரைபடம்

en: None.
ta: இல்லை.

en: revert
ta: பழையபடி மாற்று

en: - None selected -
ta: - தெரிவு இல்லை -

en: Or
ta: அல்லது
