jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Region
te: ప్రాంతం

en: China
te: చైనా

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: Or
te: లేదా
