jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Region
tr: Bölge

en: China
tr: Çin

en: Map
tr: Harita

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: Import failed.
tr: İçeri aktarma başarısız.

en: revert
tr: geri al

en: - None selected -
tr: - Seçim yapılmamış -

en: Or
tr: Veya

en: export
tr: dışarı ver

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: manage display
tr: görüntüyü yönet

en: Max height
tr: En fazla yükseklik
