jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: China
ug: جوڭگو

en: None.
ug: يوق.

en: Or
ug: ياكى
