jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Region
ur: علاقہ

en: None.
ur: کوئی نہیں۔
