jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: - None -
af: - Geen -

en: edit
af: redigeer

en: None.
af: Geen.

en: revert
af: rol terug

en: - None selected -
af: - Niks gekies nie -
