jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Region
bn: অঞ্চল
