jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Scale
bs: Skaliraj

en: revert
bs: vratiti

en: - None selected -
bs: - Ništa nije označeno -

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
