jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: - None -
cy: - Dim -

en: edit
cy: golygu

en: Region
cy: Rhanbarth

en: China
cy: Tseina

en: None.
cy: Dim

en: revert
cy: dychwelyd

en: - None selected -
cy: -Dim wedi ei ddewis-
