jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: - None -
eo: - Neniu -

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Region
eo: Regiono

en: Scale
eo: Skalo

en: China
eo: Ĉinujo

en: None.
eo: Neniu.

en: revert
eo: malfari

en: - None selected -
eo: - Neniu elektita -

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
