jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: - None -
et: - Puudub -

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Region
et: Regioon

en: Scale
et: Skaleerimine

en: China
et: Hiina

en: Map
et: Kaart

en: None.
et: Puudub.

en: revert
et: tühista

en: - None selected -
et: - Ühtki pole valitud -

en: Or
et: Või

en: clone
et: klooni

en: export
et: ekspordi

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva
