jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Region
eu: Atal

en: China
eu: Txina

en: Map
eu: Mapa

en: None.
eu: Ezer.

en: revert
eu: leheneratu

en: - None selected -
eu: - Aukeratu gabe -

en: export
eu: esportatu

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu
