jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Region
fa: ناحیه

en: Scale
fa: مقیاس

en: China
fa: چین

en: Map
fa: نقشه

en: None.
fa: هیچکدام.

en: revert
fa: بازگشت

en: - None selected -
fa: - بدون انتخاب -

en: Or
fa: یا

en: export
fa: صدور

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: manage display
fa: اداره نمایش
