jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Region
fi: Alue

en: Scale
fi: Skaalaa

en: China
fi: Kiina

en: Map
fi: Kartta

en: None.
fi: Ei mitään.

en: Import failed.
fi: Lataus epäonnistui.

en: revert
fi: palauta

en: - None selected -
fi: - Ei valittu -

en: Or
fi: TAI

en: clone
fi: kloonaa

en: export
fi: lataa

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
fi: Entiteetin %entity %label lataus epäonnistui koska entiteetin %entity koneluettava nimi on jo käytössä. Tarkista ylikirjoitusvalinnat korvataksesi olemassaoleva entiteetti.
