jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: - None -
fil: - Wala -

en: edit
fil: wastuhin

en: None.
fil: Wala.

en: Or
fil: O
