jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: - None -
he: - ללא -

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Region
he: איזור

en: Scale
he: התאמת גודל

en: China
he: סין

en: Map
he: מפה

en: None.
he: ללא.

en: revert
he: שחזר

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Or
he: או

en: clone
he: שכפול

en: export
he: ייצוא

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה
