jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Region
hr: Regija

en: Scale
hr: Skaliraj

en: China
hr: Kina

en: None.
hr: Nijedan.

en: revert
hr: vrati

en: - None selected -
hr: - Nije odabrano -

en: Or
hr: Ili

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom
