jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: China
hy: Չինաստան

en: Map
hy: Քարտեզ
