jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: None.
kk: Ешбір.

en: - None selected -
kk: - Таңдалған жоқ -

en: Or
kk: немесе
