jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Region
ku: ناوچە

en: China
ku: چین

en: None.
ku: هیچ.

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: - None selected -
ku: - هیچ دیاری نەکراوە -

en: Or
ku: یان

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان
