jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: - None -
lt: - Joks -

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Region
lt: Sritis

en: Scale
lt: Mastelis

en: China
lt: Kinija

en: Map
lt: Žemėlapis

en: None.
lt: Joks.

en: revert
lt: sugrąžinti

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Or
lt: Arba

en: clone
lt: klonuoti

en: export
lt: eksportuoti

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas
