jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Scale
mr: मोजपट्टी
