jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: None.
my: ဘာမှမရှိ
