jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Region
ro: Regiune

en: Scale
ro: Scalare

en: Map
ro: Hartă

en: None.
ro: Niciunul.

en: revert
ro: revenire

en: - None selected -
ro: - Nici o selecţie -

en: Or
ro: Sau

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: URL field
ro: câmp URL

en: manage display
ro: administrare afişare
