jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Map
th: แผนที่

en: None.
th: ไม่มี

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: - None selected -
th: -ไม่เลือก-
