jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Region
ar: المنطقة

en: China
ar: الصين

en: Map
ar: خريطة

en: None.
ar: لا شيء.

en: revert
ar: استرجاع

en: - None selected -
ar: - لا شيء محدد -

en: Or
ar: أو

en: clone
ar: استنساخ

en: export
ar: تصدير

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: manage display
ar: إدارة العرض
