jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: - None -
az: - heç nə -

en: edit
az: redaktə et

en: China
az: Çin

en: Map
az: Xəritə

en: - None selected -
az: - Heç biri seçilmədi -

en: Or
az: Və ya
