jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: - None -
da: - Ingen -

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: China
da: Kina

en: Map
da: Knyt

en: None.
da: Ingen.

en: Import failed.
da: Importering fejlede.

en: revert
da: gendan

en: - None selected -
da: - Ingen valgt -

en: Or
da: Eller

en: clone
da: klon

en: export
da: eksportér

en: manage fields
da: håndtér felter

en: manage display
da: håndtér visning

en: Max height
da: Maks. højde
