jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Map
hi: नक्शा

en: None.
hi: कोई नहीं

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: - None selected -
hi: - कोई चयनित नही -

en: manage fields
hi: फ़ील्ड्स का प्रबंधन

en: manage display
hi: प्रदर्शन का प्रबंधन
