jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: - None -
hu: – Nincs –

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Region
hu: Régió

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: China
hu: Kína

en: Map
hu: Térkép

en: None.
hu: Nincs.

en: Import failed.
hu: A betöltés sikertelen.

en: revert
hu: visszaállítás

en: - None selected -
hu: - Nincs kiválasztott elem -

en: Or
hu: Vagy

en: clone
hu: klónozás

en: export
hu: exportálás

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: URL field
hu: URL-mező

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
hu: %label %entity importálása sikertelen, mert már létezik %entity ezen a programok által használt néven. A cseréhez a felülírás lehetőséget be kell jelölni.

en: Edit and delete all regions
hu: Minden régió szerkesztése és törlése

en: Display Labels
hu: Címkék megjelenítése
