jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: - None -
is: - Ekkert -

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Region
is: Svæði

en: China
is: Kína

en: None.
is: Ekkert.

en: revert
is: bakfæra

en: - None selected -
is: - Ekkert valið -

en: clone
is: klóna
