jsMap (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Scale
ml: തോത്

en: None.
ml: ഒന്നുമില്ല.
