jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: edit
mn: засварлах

en: Region
mn: Бүс

en: None.
mn: Байхгүй.

en: revert
mn: буцаах
