jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: - None -
ru: - Не указано -

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Region
ru: Область

en: China
ru: Китай

en: Map
ru: Карта

en: None.
ru: Нет.

en: Import failed.
ru: Импорт не удался.

en: revert
ru: вернуть

en: - None selected -
ru: - Ничего не выбрано -

en: Or
ru: Или

en: clone
ru: клонировать

en: export
ru: экспорт

en: manage fields
ru: управление полями

en: Max width
ru: Максимальная ширина

en: manage display
ru: управление отображением

en: Max height
ru: Максимальная высота

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
ru: Не удалось импортировать %entity %label: %entity с таким же машинным именем уже существует. Проверьте настройки перезаписи.
