jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: None.
sr: Ништа.
