JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Administer
af: Administreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Save
af: Stoor

en: Site building
af: Bou webwerf
