JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Administer
ar: أدر

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Add section
ar: اضافة قسم

en: Site building
ar: بناء الموقع
