JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Administer
ast: Alministrar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar
