JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Save
be: Захаваць
