JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Administer
bg: Администрация

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Save
bg: Запази

en: Site building
bg: Изграждане на сайта
