JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས
