JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Administer
ca: Administra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Save
ca: Desa

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Section
ca: Secció

en: Add section
ca: Afegiu una secció

en: Site building
ca: Construcció del lloc web
