JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Administer
cs: Spravovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Site building
cs: Prvky webu
