JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Administer
cy: Gweinyddwr

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Save
cy: Cadw

en: Site building
cy: Adeiladu safle
