JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Administer
da: Administration

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save
da: Gem

en: Form ID
da: Formular ID

en: Section
da: Sektion

en: Add section
da: Tilføj sektion

en: Site building
da: Opbygning
