JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Site building
el: Δημιουργία ιστοτόπου
