JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Administer
eo: Administru

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Site building
eo: Reteja konstruado
