JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Administer
es: Administrar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Overview
es: Vista general

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Save
es: Guardar

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Element ID
es: ID de elemento

en: Section
es: Sección

en: Add section
es: Añadir sección

en: Site building
es: Construcción del sitio
