JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Administer
et: Haldus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Section
et: Sektsioon

en: Site building
et: Saidi kooste
