JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Administer
eu: Administratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Save
eu: Gorde

en: Site building
eu: Gunearen eraikuntza
